Szanowni Państwo!


Jeżeli lubicie spokój i cisze, poszukujecie wypoczynku z dala od miejskiego zgiełku, a także chcecie poznać dziką przyrodę okolic rzeki Pilicy (jednej z niewielu w Polsce o nieuregulowanym korycie, czystości wody) – trafiliście pod właściwy adres.


TARAS KAJAKI, to – natura, pasja i wypoczynek!


Nasza baza rekreacyjno-wypoczynkowa znajduję się w wiosce Taras (województwo Łódzkie, powiat Radomszczański). Połączona jest drogą lokalną z najbliższym miasteczkiem Przedbórz. Atrakcyjne położenie nad rzeką Pilicą powoduje, że przez 365 dni w roku gościmy u nas turystów z całej Polski.


Prowadzimy usługi związane z wypożyczaniem sprzętu kajakowego i wynajem domków – proponujemy spływy rekomendowanymi szlakami wodnymi. Turyści przyjeżdżają do nas zarówno na jeden dzień, jak i na dłużej – weekend, tydzień, a nawet kilkanaście dni.


Dysponujemy bazą noclegową, w skład, której wchodzi całoroczny drewniany domek typu Brda oraz placem. Domek wyposażony jest w pełny węzeł sanitarny, centralne ogrzewanie, wszelkie udogodnienia i komfortowe wyposażenie. Położony jest zaledwie 150 metrów od brzegu Pilicy. Natomiast drugi domek (tzw. holenderski) jest położony 30 m. od rzeki i również jest wyposażony komfortowo.


Plaża sąsiadująca z naszym terenem, jest świetnym miejscem letniego leniuchowania, a bardziej aktywnym proponujemy eskapadę do pobliskich lasów. Grzyby, jagody i inne jego owoce czekają tam na Was! Wędkarze mają do dyspozycji cichą i urokliwą rzekę. Dla wszystkich naszych klientów udostępniamy grille, stoły, ławki, huśtawki biesiadne itp.


Każdy, kto chociaż raz przyjedzie tutaj odpocząć, będzie mile wspominał śpiew ptaków poranku, szum rzeki oraz zapach lasu. Taras to miejsce, do którego się wraca…
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, a w razie pytań – prosimy o kontakt telefoniczny – 502-087-327 lub mailowy – [email protected]